na Blatech
CZ DE GB

Copyright 2012 Lukáš Anderle

Vytvořil Ondřej Vašíček

Vila v Jižních Čechách

Vítáme Vás u nás,

doufám, že dokážeme uspokojit Vaší představu o klidné dovolené, nabídkou ubytování v nově zrekonstruovaném a vybaveném apartmánu.

Nabízíme vám k pronájmu část rodinného domu se samostatným vchodem o velikosti 3+1, vzdálený 1 km za obcí Hlavatce u Českých Budějovic. Dům je rozdělen na 2 poloviny, z nichž 1. část obývá majitelka domu a 2. část se samostatným vchodem je určena k dlouhodobému či krátkodobému pronájmu. Dům se nachází na samotě, majitelka je velmi často mimo domov.

Prostorná vila s obytnou plochou 200 m2. V přízemí objektu se nachází předsíň, velký obývací pokoj s televizí (až 85 m2), 2x sociální zařízení a kuchyň (k dispozici varná konvice, lednička, mikrovlnka, překapávač na kávu, indukční deska). V 1. patře jsou umístěny 2 samostatné ložnice. Pokoje jsou vybaveny čtyřmi a šesti lůžky. Každý pokoj má vlastní koupelnu a toaletu. Možnost pronájmu samostatného pokoje. Dům je určený k pronajmutí pro 4 – 10 osob.

Lůžkoviny a wifi připojení k dispozici. Domácí zvířata zde nejsou povolena. Celý objekt je nekuřácký. Spotřeba elektrické energie a pobytová taxa se hradí na místě.

Každý kdo se u nás ubytuje dostane kurz Jak začít s NORDIC WALKING, krok za krokem...

 

 

Školení

Vzhledem k velkému sálu je objekt vhodný k pronájmu prostor pro různá školící zařízení – jazykové školy, studentské kroužky, kurzy. Cena dle domluvy.

 

 K domu náleží rozsáhlá zahrada s altánkem a grilem. Zařízení je vhodné na ubytování pro skupiny se zájmem o turistiku a cykloturistiku či rybaření. V okolí se nachází mnoho pamětihodností. Stravování je možné si připravit samostatně (kuchyň) nebo využít nedalekou restauraci Nová hospoda – snídaně, obědy, večeře. Z domu je krásný výhled.

 Nejbližší občanská vybavenost – Netolice 4 km. Možnost koupání v Olešníku, Hluboké nad Vltavou (Relaxační a regenerační centrum) a spolu se saunou, vodní párou a krytým bazénem i v Českých Budějovicích. V letních měsících probíhá ve městech bohatý kulturní program. Velký sportovní areál k dispozici v Hluboké či Českých Budějovicích – lanové centrum, horolezecká stěna, tenisové kurty, squash, golfové hřiště, dětská zázemí. Oblast je také vhodná pro zájemce o geocaching.

Provozování vodních sportů a surfování – rybník Dehtář a Bezdrev. Po domluvě možnost rybaření (chyť a pusť) u obce Brloh u ČB. V rybníce se nacházejí nadprůměrné úlovky (amur, kapr, sumec, tolstolobec, štika), které i při této formě rybaření jistě potěší každého rybáře. Více na http://rybarstviavcelarstvianderle.cz